Katoenen zonneklep
Art.nr.: 321779
Handige zonneklep in meerdere kleuren. Beschermt tegen de zon en is tegelijkertijd comfortabel. Met de fijne elastische band past hij vrijwel iedereen! Bedrukking op maar liefst 3 posities, altijd haarscherp. Lees meer
Bekijk specificaties | Sample opvragen
- Beschermt tegen de zon
- Comfortabel
- Meerdere drukposities
- Beperkt aantal kleuren leverbaar
Productomschrijving Specificaties Sample opvragen
- Beschermt tegen de zon
- Comfortabel
- Meerdere drukposities
- Beperkt aantal kleuren leverbaar
Katoenen zonneklep
Digitale drukproef
Instelkosten
Gratis
Gratis
Vanafprijs
1,24
- Gratis verzending Benelux
Vanafprijs: 1,24 excl. BTW
Katoenen zonneklep
Digitale drukproef
Instelkosten
Gratis
Gratis
Vanafprijs
1,24
- Gratis verzending Benelux
Vanafprijs: 1,24 excl. BTW
Productspecificaties
Relatiegeschenk |
|
---|---|
Artikelnummer |
321779 |
Art. nr. (alternatief) |
1780 |
Vanafprijs |
€ 1,24 |
Materiaal |
Verpakking |
|
---|---|
| |
Kleinverpakking aantal |
300 |
Volledige productomschrijving
Een sportief geschenk: een zonneklep bedrukken met uw logo! Een zonneklep kan altijd van pas komen. Tijdens het sporten of gewoon in de zon. Keepers en tennissers zie je er vaak mee, maar ook recreanten tijdens een zonnige dag. Een zonneklep beschermt het gezicht, maar brengt tegelijkertijd comfort bij het kijken in de zon. Deze zonneklep met logo is gemaakt van katoen, een comfortabele en gangbare stof die vaak gebruikt wordt. De katoenen zonneklep met logo is zowel een koel als een cool geschenk! De elastische band maakt dat de klep vrijwel iedereen comfortabel past. Voorzie uw relaties van een sportief en nuttig geschenk en laat een zonneklep bedrukken voor hen!
Zo’n leuke zonneklep is te bestellen in verschillende kleuren. Tip: kies de kleur die het beste bij uw huisstijl aansluit en laat uw zonneklep bedrukken voor het allerbeste promotiemateriaal! De zonneklep bedrukken we op maar liefst 3 posities. Deze kunt u onderling combineren; u kunt ze allemaal kiezen, maar ook 1 of 2. We drukken uw logo of bedrijfsnaam op de voor-, achter- en zijkant. Daarbij maken we gebruik van de snelle en secure transferdruk, de druktechniek die het beste past bij de combinatie van dit materiaal en de vorm van het product. U kunt uw logo laten drukken in maximaal 4 kleuren, maar ook full color! Your choice!
Wij hebben mensen die uw logo wanneer nodig optimaal maken voor bedrukking. Het te drukken bestand wordt voorzien van messcherpe lijnen en heldere kleuren voor een bedrukking tot in detail. Deze logoservice is helemaal gratis! Bovendien krijgt u voordat we gaan drukken altijd een gratis digitale drukproef. Wij gaan pas drukken wanneer u hierop uw akkoord heeft gegeven. Zo komt u nooit voor verrassingen te staan en kunt u alles meekijken! Wist u overigens dat u zelf uw offerte kunt downloaden? Zo transparant zijn wij!
Productbeoordelingen
(8.5/10) Gebaseerd op 4 beoordelingen
Hulp nodig?
Advies
Bij vragen helpen we u
graag snel verder!
Uw voordelen als klant
- Ruim 10.000 relatiegeschenken te bedrukken
- Gratis sample ter beoordeling
- Geen start- en instelkosten bij bedrukte artikelen
- Gratis digitale drukproef bij bedrukte artikelen
- Gratis logoservice bij onbruikbare logo's
- Gratis verzending binnen de Benelux